TIK ŽMONĖS Cinema: A. Valujavičiaus filmas „Irklais per Atlantą“
Žiūrėti
Iki -60% prenumeratai. Išskirtinis gegužės pasiūlymas.
Išbandyti

„Bayern“ ir „Real“ milžinų spektaklis – be nugalėtojo

UEFA Čempionų lygos pirmasis pusfinalis antradienio vakarą padovanojo puokštę įspūdingų akimirkų, keturis įvarčius, bet nugalėtojo neišaiškino. Europos futbolo milžinų Miuncheno „Bayern“ ir Madrido „Real“ pirmoji akistata Vokietijoje pasibaigė taikiai – 2:2.
Rungtynių akimirkos
Rungtynių akimirkos / „Scanpix“ nuotr.

Mačą aktyviau pradėjo vokiečiai, tačiau įmušti greito įvarčio nepavyko, o aukštas spaudimas varžovų aikštės pusėje turėjo savo kainą.

24-ąją minutę Vinicius Junioras meistriškai atsipalaidavo nuo Kimo Min Jae, sulaukė labai gero Toni Krooso perdavimo ir iššoko vienas prieš Manuelį Neuerį.

Brazilas smūgiavo šaltakraujiškai ir pirmasis „Real“ smūgis į vartus baigėsi įvarčiu.

Visgi bavarai kelti baltos vėliavos nesiruošė. Reakciją šeimininkai pademonstravo po pertraukos.

54-ąją minutę Leroy'us Sane atliko puikų reidą į baudos aikštelę ir nuostabiu smūgiu kaire koja į artimą vartų kampą rezultatą išlygino.

Praėjo vos keturios minutės ir „Real“ vartininkas Andrejus Luninas iš savo vartų kamuolį traukė antrąkart.

Jamalas Musiala baudos aikštelėje uždirbo Lucaso Vazquezo pražangą ir į Madrido ekipos vartus buvo skirtas baudinys, kurį užtikrintai realizavo Harry Kane'as.

Visgi ir tai nebuvo pabaiga.

83-ąją minutę vėl „Bayern“ nelaimėliu tapo Kimas Min Jame. Korėjietis savo baudos aikštelėje parvertė Rodrygo ir mačui vadovavęs prancūzas Clementas Turpinas neabejodamas parodė į baudinio žymą.

Įvartį užtikrintu smūgiu pelnė antrą kartą pasižymėjęs Vinicius Junioras.

Atsakomasis mačas Madride bus žaidžiamas kitą savaitę, trečiadienį.